3D FOTOOMLADENIE a chemický peeling

Ponúkame Vám možnosť absolvovať jedinečný program na zlepšenie stavu Vašej pleti. Kombináciu chemického peelingu s 3D fotoomladením.

   Pomocou chemického peelingu sa odstraňujú nečistoty z pokožky a vzniká stimulácia obnovy buniek. Podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, následkom čoho je pokožka hladšia, pevnejšia a pružnejšia, čiže má protivráskový a omladzjúci účinok. Vyhladzuje vrásky a poškodenú pleť. Zmierňuje mastenie pokožky, obmedzuje tvorbu komodónov a vyrážok. Veľmi dobre pôsobí na aknózne prejavy, ktoré sa jemne vyhladia. Má protizápalový, antibakteriálny účinok, ničí baktérie spôsobujúce zápaly na pokožke a zabraňuje tvorbe ďalších. Ak sa rieši problém akné, na pokožke sa stratia alebo podstatne zredukujú zapálené, ale i nezapálené prejavy. Je vhodný pre tých, ktorých trápi problematická pleť. Chemický peeling dopomáha aj k regulácii tvorby melamínu. Zosvetľuje preto už vzniknuté pigmentové fľaky, fľaky po akné, tehotenské škvrny, a to vo všetkých prípadoch až o 50-60 %. Posilňuje obranyschopnosť pokožky a čiastočne zabraňuje vzniku ďalších škvŕn.

Fotoomladenie je v súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna metóda bez použitia chirurgického zákroku na omladenie a regeneráciu pokožky. Pri tejto metóde sa používa IPL, kde svetelný lúč prechádza do hlbších vrstiev pokožky a podporuje tvorbu kolagénových vlákien, ktoré sú zodpovedné za vypnutie pokožky. Aplikáciou IPL sa vrásky zredukujú, spevnia sa kontúry tváre, navyše prichádza aj k farebnému zjednoteniu pleti, odstráneniu cievok a k stiahnutiu rozšírených pórov. Touto metodikou môže byť ošetrená akákoľvek časť ľudského tela. Je vhodná ako pre ženy, tak i mužov. Počet ošetrení, rovnako ako aj čas potrebný na ich vykonanie, je individuálny. Konečný efekt závisí od mnohých faktorov, ako je napr. celkový zdravotný stav, imunita organizmu a jeho schopnosť regenerácie. Aby bola táto metóda účinná, je potrebné, aby klient absolvoval dostatočný počet ošetrení v určitých intervaloch, ktoré mu odporučí zdravotná sestra.

Ošetrenie 3D fotoomladením  –  Black Friday -33% 59,- 

Tento obsah bol zaradený v Pleť. Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.