Kyäni – zdravie nadovšetko

Sme nezávislý distribútor produktov firmy Kyäni.

Ide o jedinečné produkty, ktoré sa osvedčili pri mnohých vážnych chorobách, ako je napríklad cukrovka, migréna a iné bolesti, vysoký krvný tlak, rakovina a mnohé ďalšie. Tatiež pomáhajú dodať telu dodatočnú energiu a sú preto vhodnou voľbou aj pre športovcov. Prípravky môžu užívať aj deti, pričom ide o výborný spôsob, ako im dodať 100% prísun potrebného množstva vitamínov a minerálov.

Produktové rady Kyäni:

Kyäni Sunrise™

Pokiaľ každý deň začínate s Kyäni Sunrise™, vaše telo dostáva mohutnú dávku nasledujúcich látok: vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1 (tiamín), vitamín B2 (riboflavín), niacín, vitamín B6, vitamín B12, kyselina pantoténová, kyselina listová, biotín, taurín, inositol. Navyše výborne chutí!

Kyäni Sunrise™, na báze aljašských čučoriedok objavených na Aljaške zakladateľmi spoločnosti Kyäni, Dickom a Gayle, obsahuje extrakt z granátového jablka, aloe vera, ovocia noni, plodov goji, hrozna concorde, malín, brusníc, extrakt z hroznového jadra a včelí peľ. Kyäni Sunrise™ je výnimočný vďaka vysokej výživovej hodnote – a ideálny spôsob, ako zdravo začať deň.

30-dňová záruka vrátenia peňazí pre všetkých zákazníkov znamená, že neexistuje dôvod, prečo nevyskúšať produkty Kyäni Sunrise™ a nepresvedčiť sa na vlastnej koži, či sa v živote naozaj dá zažívať viac!

 

Tento obsah bol zaradený v Liposukcia. Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.